×

Ветерана оригінально привітали з Днем міста!

В Авіамістечку урочисто відзначили 77-му річницю звільнення міста від нацистських загарбників. Ветерани, представники депутатського корпусу, учні та місцеві активісти прийшли до підніжжя пам’ятного знака героям-авіаторам хвилиною мовчання згадати полеглих визволителів міста. На урочистий захід завітав і очільник міського осередку «Батьківщини» Андрій Матковський, який разом зі своєю командою також поклав квіти до обеліска.

Після покладання спеціально для ветерана Великої Вітчизняної війни Аркадія Петрова під вікнами його будинку у виконанні учнів МДШ «Юний європеєць» пролунали військові пісні тих часів. Сміх, радість та щирі дитячі емоції не могли залишити байдужими слухачів та розчулили родину Петрових. Навіть вимоги щодо дотримання карантинних вимог не затьмарили радість від свята, і чудовий дитячий концерт надовго запам’ятався всім мешканцям будинку.

– На щастя, у нас у Полтаві ще живі ветерани та учасники бойових дій. Тому розділити з ними це радісне свято ми прийшли під вікна героя-авіатора Аркадія Петрова. Добре пам’ятаю, як протягом багатьох років на всіх військово-патріотичних заходах він завжди виступав перед присутніми. Однак цього року через стан здоров’я не зміг бути присутнім на мітингу. Тож ми вирішили влаштувати таке маленьке свято спеціально для нього. Переконаний, що це вітання додало ветеранові не тільки позитиву, але й ще не один рік життя. І в наступному році ми в такому ж складі прийдемо із побажаннями енергії та міцного здоров’я вітати нашого героя. Закликаю вас, дорогі полтавці: шануйте ветеранів та їхній подвиг, дякуйте ще живим героям і згадуйте про тих, кого вже, на жаль, немає з нами. Адже мирне небо над Полтавою здобуте саме їхніми зусиллями і мужністю, – наголосив Андрій Матковський.

За словами дружини Аркадія Петрова Ольги, її чоловік постійний та незмінний учасник мітингів в Авіамістечку. Незважаючи на поважний вік, ветеран кожного року разом з іншими приходив до обеліска віддати шану загиблим побратимам. Лише цього року герой-авіатор не зміг особисто прийти на свято, що неабияк його засмутило.

– Дуже важливо вміти шанувати людей старшого покоління. Свого часу Аркадій Олександрович та його однолітки мужньо боронили нашу землю від фашистської навали. Тож і ми маємо віддячити їм, створюючи маленькі, але такі приємні сюрпризи. Тому свою творчість ветерану дарували саме вихованці школи «Юний європеєць». Вважаю це тією чудовою миттю, коли відбувається контакт поколінь і діти вчаться шанувати нашу історичну спадщину та поважати героїв своєї Вітчизни. Для учнів школи ми постійно проводимо патріотичні заходи, різноманітні зустрічі, тематичні концерти та мітинги, а також залучаємо їх до участі у подібних святкуваннях. Адже, лише пам’ятаючи минуле та шануючи надлюдські жертви наших предків, можна мріяти про краще майбутнє для міста та держави, – підсумувала окружний депутат з команди Андрія Матковського «Батьківщина» Майя Матвеєва.