×

Ветерани-податківці Полтавщини взяли участь у всеукраїнській конференції

Засідання Ради громадської організації  «Всеукраїнська Асоціація ветеранів ДПС України» в режимі відеоконференцзв’язку пройшло днями в Головному управлінні ДПС у Полтавській області, а також в інших обласних управліннях ДПС. На засіданні були присутні: в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, голова обласного осередку Асоціації ветеранів державної податкової служби Богдан Лизун, голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської профспілки  працівників органів ДПС Ольга Клочко, та члени Ради місцевого осередку.

Під час засідання його учасники ознайомилися із підсумками роботи ГО «Всеукраїнська Асоціація ветеранів ДПС України» у 2019 році, прослухали інформацію про роботу по врегулюванню пенсій державних службовців та переглянули стан приведення Положень про місцеві ветеранські осередки відповідно до Статуту ГО «Всеукраїнська Асоціація ветеранів ДПС України».

За результатами засідання Ради ГО «Всеукраїнська Асоціація ветеранів ДПС України» були прийняті відповідні рішення по вищезазначеним питанням, а також у зв’язку із наближенням 30-ї річниці створення податкової служби в Україні учасники наради взяли на себе зобов’язання підготувати та опрацювати відповідні матеріали для створення пам’ятного друкованого видання. 

Головне управління ДПС у Полтавській області