×

Відбулося перше судове засідання за позовом Сергія Капліна з вимогою скасувати високі зарплати…

24 вересня в окружному адміністративному суді міста Полтави відбулося підготовче судове засідання справи за адміністративним позовом Сергія Капліна до Полтавської міської ради про скасування високих заробітних плат чиновників.

Лідер партії «За простих людей» Сергій Каплін підкреслив, що звернувся до суду з вимогою скасувати високі зарплати керівництва Полтави, аби відновити справедливість та приборкати свавілля місцевих можновладців:

– Так, я подав заяву до суду і хочу скасувати ці фантастичні зарплати. На суді я показав документ – зарплата Шамоти нарахована 60 тис. грн, виплачена під 50 тис. грн, а в Тетяни Юрченко, заступника міського голови від команди Удовіченка, – 66 тис. грн виплачена і під 100 тис. грн нарахована. Це було перше засідання, і суддя таки долучила виконком третьою стороною у справі. Люди дуже обурені, написали петицію про звільнення Шамоти і заступників – «партнерів по стакану», але міськрада довго не реєструвала її. Заявник звернувся до правоохоронних органів і керівництва міста, яке спереляку все-таки дало команду петицію зареєструвати. За одну лише добу петиція майже назбирала необхідну підтримку для розгляду питання відставки. Як бачимо, полтавці засуджують пиятику очільників міста та їхні фантастичні зарплати. Далі депутати мають відставити керівників за цю аморалку. Але ж це лише формальна причина, претензій у полтавців до влади набагато більше, і передусім вони стосуються комунального господарства.

Під час засідання він зазначив, що просить залучити як третю особу виконком Полтавської міської ради і перенести засідання суду до вирішення питання по суті залучення представників.

Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Наталія Алексєєва відповідно до отриманої інформації ухвалила задовольнити клопотання Сергія Капліна та встановила для цих третіх осіб п’ятиденний строк з дня вручення цієї ухвали для подання пояснень щодо позову.

Проте Сергій Каплін зауважив, що на справедливий суд не розраховує. Свою думку він аргументує кумівством та конфліктом інтересів окремих слуг правосуддя.

– У такий спосіб хочу повернути назад нормальні заробітні плати керівникам Полтавського міськвиконкому, зокрема Шамоті, Рекотову, Чепурку, Юрченко. Адже офіційна зарплатня за серпень у них 42 тис. грн. Але реальна зарплата буде становити 60 тис. грн. І на суді мій позов про скасування цих зарплат розглядатиме син Удовіченка. Тож переконаний, що правильне рішення тут не приймуть. Тож через це ми плануємо звертатися до Володимира Зеленського, до Генерального прокурора, до всіх органів, які покликані, згідно з Конституцією, стежити за чесною діяльністю судді та суду.
Наступне підготовче судове засідання планують провести 16 жовтня о десятій годині ранку.