×

Відбулися спортивно-масові змагання серед учнів «Сhellenge Fest»

Полтавщина активно долучилась до проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів «Сhellenge Fest», який відбувся 24 вересня 2019 року одночасно в усіх регіонах України.

У районах та містах області близько десяти тисяч учнів закладів загальної середньої освіти взяли участь у змаганнях з баскетболу 3х3, міні-футболу, футболу, волейболу, шашок, шахмат, майстер-класах з кросфіту, воркауту, степаеробіки, тхеквондо, дзюдо, естафетах «Cool Games».

У Полтаві захід відбувся на спортивній базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. З вітальним словом перед  учасниками виступили президент спортивної студентської спілки України у Полтавській області, президент Полтавського відділення Української федерації учнівського спорту, ректор Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка Володимир Онищенко, виконувач обов’язків начальника Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Юлія Гордієнко та заступник директора Полтавської ЗОШ №2 Надія Царинна.    

Після запальної «Руханки» діти взяли участь у флешмобі, виконавши 14 стрибків («jump squats»), ця цифра символізує кількість здобутих золотих медалей учнями закладів загальної середньої освіти на міжнародних змаганнях. Після чого відбулися турніри на швидкісне складання кубика Рубика, естафетні змагання «Сool Games», презентація та майстер-класи модулів «Фрізбі» та «Флорбол», показові виступи з тхеквондо, змагання з футболу та веслування та байдарках і каное (на спортивній базі ДЮСШ «Олімпійські надії»).

Також на святі був даний старт проведенню ІІ літньої Гімназіади України та Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Cool Games».

Узявши участь у заході, діти змістовно та весело провели час, отримали цінний досвід та багато позитивних емоцій.

По завершенні команди закладів освіти та вчителі фізичної культури отримали Подяки Полтавського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.