×

Відбувся турнір з міні-футболу пам’яті Олександра Кулика

29 жовтня на стадіоні «Динамо» відбувся турнір з міні-футболу серед районів міста Полтава пам’яті журналіста, колишнього редактора газети «Полтавський Вісник» Олександра Кулика. На відкритті турніру також згадали, що у цей час тридцять років тому в Головачі відбулася перша спартакіада серед журналістів та поліграфістів Полтавщини, ініціатором якої став саме Олександр Кулик – активний пропагандист здорового способу життя.  

Турнір проводився у двох вікових категоріях 10-13 років, 18 і старші. Головний суддя турніру Олег Дробітько.

У віковій категорії 10-13 років перемогла команда «Левада», друге місце посіли учні гімназії №33.

У віковій категорії 18 і старші переможцями стали представники Шевченківського району, друге місце посіла команда «Поділ».

Турнір проводився з метою розвитку спортивно-масової роботи , залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення цікавості до занять футболом.

Команди переможці отримали нагороди медалі, грамоти та кубки відповідних ступенів від організаторів турніру, а це комунальний заклад «Полтавський міський заклад центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управління у справах сім`ї, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Фото «Спорт для всіх»