×

Відсутність скейт-парків у місті призводить до травмування молоді

Парапет біля Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.П.Котляревського вже давно став місцем для тренувань із вуличних видів спорту нашої молоді. Часто, коли проходиш повз ґанок закладу, холоне серце від побачених трюків. І ось днями від невдалого велотрюку таки постраждала дитина.

На великій швидкості хлопчика протягло кілька метрів бруківкою лицем униз. Унаслідок цього він отримав численні пошкодження та був госпіталізований до лікарні.

У минулих номерах ми вже порушували тему відсутності в Полтаві безпечних локацій для занять екстремальними видами спорту та затягування міською владою процесів створення таких молодіжних осередків. Нагадаємо, що у 2018 році проєкт «Скейт-парк» на Алмазному здобув перемогу у програмі партиципаторного бюджетування «Бюджет участі». І його мали реалізувати ще торік. Однак чиновники всіляко відтягують утілення в життя цієї ініціативи. Тепер же пообіцяли це зробити протягом 2020 року. А чи зроблять?

Нині ж велика кількість полтавської молоді продовжує свої вуличні тренування у непристосованих для цього місцях, отримуючи травми.