×

Відтепер усі аукціони Прозорро в одному мобільному

Усі дозволи та ліцензії повинні продаватися лише через систему Прозорро. Про це вже неодноразово говорили і в уряді, і у парламенті. Наприклад, серед останніх нововведень, які пропонує Кабінет міністрів – це продаж на Прозорро надлишкового, ліквідного чи списаного майна держпідприємств та спецдозволів на вилов риби та користування водоймами.

Розширення ринків передбачає і збільшення кількості лотів. Тож для того, аби підприємці та інші учасники торгів не втрачали час у пошуках потрібних аукціонів, Українська універсальна біржа зібрала усі лоти в одному сервісі – телеграм боті @uub_prozorro_bot.

Він – простий і зручний у користуванні – варто лише підписатися і вибрати категорії, які вас цікавлять. Необхідна вам нерухомість, авто чи лісоматеріал «знайдуть» вас самі.     

«Це, мабуть, один із прикладів «держави  у смартфоні». Точніше, у нашому випадку «сервісу у телефоні». Адже ринки Прозорро щороку розширюються. Якщо у 2016-му ми розпочинали співпрацювати лише із Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, то нині замовниками аукціонів виступають і Фонд держмайна, Державна служба геології та надр, Укрзалізниця, Укрпошта, лісгоспи та багато інших», – розповідає заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко.

Довідка. Державні та місцеві бюджети від малої приватизації на Прозорро поповнилися на 1 700 000 000 грн. Держгеонадра, які у березні цього року провели перший аукціон, уже отримали понад півмільярда грн. Загалом на аукціонах Прозорро було продано товарів та послуг на більше ніж 21 млрд грн.

Підписатися на телеграм бота Української універсальної біржі можна на  https://t.me/uub_prozorro_bot.