×

Віталій Павлій: «Бойко та Чепурко вирішили вкрасти автомобіль «Нива» для Удовіченка…»

Нещодавно на КАТП-1628 був списаний після капітального ремонту автомобіль «Нива» 2000 року. Про це стало відомо під час останньої сесії міськради. Нині його збираються продати на торговельній платформі «Сетам» за смішні гроші. Авто оцінили всього у 10 тис. грн. І це при тому, що на сайті «Авторіа» її мінімальна вартість складає 3,5 тис. доларів.

Депутат міськради Віталій Павлій розповів, що нині підприємством КАТП-1628 управляє Тарас Бойко, який і підготував автомобіль для продажу.

– Зрозуміло, що без заступника міського голови із питань ЖКГ, представника Удовіченка Олексія Чепурка це питання не змогли б вирішити. Якщо за часів Мамая автомобілі просто списували та віддавали харків’янам, то нині ж вирішили все зробити витончено, щоб ніхто не зміг підкопатися. Обрали платформу для торгів «Сетам», де незабаром «Ниву» тишком-нишком куплять за 400 доларів. При тому, що насправді таке авто коштує майже в десять разів більше, – зазначає депутат.

За словами Віталія Павлія, Бойко та Чепурко хочуть подарувати цей автомобіль у колекцію автопарку Удовіченка, де, по суті, тільки і не вистачає «Ниви». У тій колекції є великий асортимент авто.

Щоправда, у декларації Олександра Удовіченка зазначений лише легковий автомобіль марки «Лексус» LS460 2009 року. Однак і той записаний не на нього, а на його дружину Людмилу Удовіченко.

Тож не дамо вкрасти автомобіль «Нива», який міг би ще довго служити місту, а не слугувати транспортним засобом для їзди на полювання. Беріть участь у торгах на платформі «Сетам». Для цього потрібно зареєструватися на цьому сайті https://setam.net.ua/