×

Влада відреагувала на допис в соцмережі про зіпсований продукт

Oleh Bilous 18 липпня поділився дописом, що “по дорозі з Сум в Бориспіль, мав необачність (чи сонце в голову напекло) випити каву з сосискою в тісті. Хоча всі попереджали і дружина благала не робити цього,але мав надію, що мене обійде ця напасть. але не тут було, повна булка черв‘яків-опаришів. Подивіться фото-це не просто не свіжа, це «мать їх»скільки ж треба тримати сосиску на сонці, щоб там виросли такі черви?!?!? Благаю і попереджаю ніколи не їжте в Пірятінських кафе. Якщо мій приклад вас не зупинить,тоді смачного Вам.#Андрій Сімонов

Вже 19 липня заступник міського голови Пирятинської міської ради Михайло Мельниченко провів нараду з представниками Держпродспоживслужби, поліції та фахівцями міської ради стосовно ситуації, яка виникла в торговому павільйоні на автостанції.

Представники Держпродспоживслужби відвідали вказаний павільйон та призупинили діяльність торгового об’єкту, вилучено продукцію яка не придатна для реалізації, та утилізована згідно правил, в приміщенні проводяться заходи очищення. Держпродспоживслужба взяла на себе контроль заходів дезінсекції та дезінфекції, Податкова служба з’ясовує приналежність суб’єктів господарювання.

Після вказаної події з 20 липня комісія у складі представників Держпродспоживслужби, поліції та фахівців міської ради почали перевірку санітарного стану торгових об’єктів Пирятинщини. Першим оглянули павільйон на автостанції, де в одному з кіосків було продано зіпсований продукт чоловікові.

Начальник Пирятинського районного управління Держпродспоживслужби Юрій Шніт зазначив, що кіоск, де було реалізовано зіпсовану продукцію, призупинив діяльність, склдено три адмінпротоколи та взято пояснення із власника торгового об’єкта ФОП Якименка А.В. Всім суб’єктам господарювання в зазначеному павільйоні дано термін до 25 липня надати медичні книжки та зареєструвати підприємницьку діяльність. Якщо кіоски та реалізації продукції не будуть приведені до належного санітарного стану, то діяльність павільйону буде призупинена.