×

Володимир ДОРОШ: «Планую і далі більше виступати, щоб радувати глядачів своєю творчістю»

Нещодавно до Полтави у рамках всеукраїнського туру завітав заслужений артист України Володимир Дорош. Перед концертом, який проходив у ПД «Листопад», він дав ексклюзивне інтерв’ю для «ПВ»

Володимир Дорош (ліворуч) завітав до студії “Полтавський вісник on-line”

– Ви на професійній сцені дебютували у 2012 році. За ці сім років здобули значну популярність. З чого все починалося? Поділіться секретом свого успіху.

– Секрет простий. Починалося все з того, що ще з дитинства взяв до рук гітару. З того часу не випускав. І не тільки цей інструмент, а й інші, які опановував протягом усього життя. Тому тут ніякого дива немає. Часто запитують у мене, мовляв, чому так пізно розпочав свою сольну кар’єру? У мене раніше не було часу на це. Займався іншими питаннями, приймав життєві виклики і на них відповідав. А на сьогодні в основному віддаю себе музиці.

– До Полтави ви приїхали з новою концертною програмою. Розкажіть про неї. Як довго її готували, скільки людей задіяли, які музичні композиції до неї увійшли?

– До Полтави ми приїхали з концертною програмою, з якою об’їздили вже майже всю державу. Точно вже не пригадаю, який це за рахунком концерт, можливо 30-й. Наш тур Україною триває. Композиції до концерту увійшли частково з нового альбому, який ми плануємо випустити, а також кращі з попередніх. В основному це лірико-драматичні твори про кохання, життя, друзів. Концерти проходять досить вдало. Скажу щиро: мені це дуже подобається. У Полтаві виступати було вдвічі приємніше, адже це рідні стіни. І тут серед глядачів багато друзів, знайомих.

Під час концету в ПД “Листопад”

– Скільки пісень на сьогодні у вашому репертуарі?

– Думаю, що понад 70, які ми записали в студії та офіційно видали. На концертах використовуємо, звісно, менше. Приблизно 15–20 композицій.

– Хто пише вам пісні? І яка ваша найулюбленіша?

– В основному пишемо музичний матеріал самі, тобто я та моя команда. Маємо свою професійну студію під Лубнами. Зазначу, що всі мої музиканти родом із Полтавщини. Щодо улюбленої пісні, то такої немає. Адже кожна пісня – це як дитина, і вона улюблена та рідна.

– У вашому кліпі «Ресницами» знялася екс-«віагрянка» Надія Мейхер-Грановська. Чия це була ідея? Ви з нею товаришуєте?

– Так. Ми з нею дуже близько товаришуємо. Хоч рідко бачимося, адже вона постійно перебуває на гастролях, як і я, але часто листуємося. Вона прекрасна жінка, чудова артистка. Нині займається менше музичною кар’єрою, а більше розвивається як драматична актриса. Це Людина з великої літери. А ідея щодо зйомок була моїх продюсерів та кліпмейкера Олени Вінярської, яку також дуже поважаю й люблю. Це вони придумали цей кліп, який так подобається всім українцям.

– На вашу думку, чи є нині в Україні шоу-бізнес?

– Можливо, він не настільки розвинений, як хотілося б, але є. Проте динаміка розвитку стає помітною з кожним днем. Зрештою ми таки виграємо в цьому у свого північного сусіда. У цьому я впевнений.

– Що потрібно молодим виконавцям, щоб бути успішними й популярними?

– Треба вірити в себе. Писати гарний матеріал, який був би потрібен людям.

– Хто ваш кумир?

– У мене ніколи в житті не було кумирів. Були люди, на яких я рівнявся, бо вони не змарнували свого життя. З музикантів, яких поважаю, це Адріано Челінтано, якому вже 80 років, а він продовжує чудово виступати на сцені. Також подобається 75-річна Тіна Тьорнер. З молоді – гурт «Без обмежень». Недавно був на його концерті і приємно здивувався. Талановиті хлопці, які співають українською мовою. Їх можна поважати тільки за написану пісню «Чому так зорі запалали».

– Пригадайте якісь курйозні ситуації під час гастролей…

– Їх дуже багато. Усі прекрасно знають, що я одружений уже вчетверте. Я про це не соромлюсь говорити навіть зі сцени. І завжди співаю для своєї дружини пісню «Наше кохання». Так-от після концерту під час фотосесії до мене підходить красива молода дівчина, притискає мене до себе з усієї сили й каже: «Я хотіла б сьогодні бути твоєю п’ятою жінкою». Я їй відповів, що вона дещо запізнилася. Вона хоч була розчарована, але пішла собі з богом (усміхається).

– Окрім музики, які у вас є хобі?

– Усе своє життя займаюся спортом. Колись був професійним волейболістом. Нині лишився тільки кінний спорт. Коли приїжджаю додому, завжди катаюся верхи на своєму улюбленому коні Джавані. І всім рекомендую теж займатися спортом, вести здоровий спосіб життя.

– Які у вас плани на найближче майбутнє?

– Планую і далі більше виступати, щоб радувати глядачів своєю творчістю.

Біографічна довідка

Володимир Дорош (8 січня 1967, с. Студинка, Новгород-Сіверський район, Чернігівська область) — український співак, заслужений артист України, автор і виконавець пісень (українською та російською мовами), віце-президент Федерації волейболу України, президент спортивного клубу «Фаворит», член правління Всеукраїнської федерації кінного спорту. Середню школу закінчив у селі Тарандинці (Лубенський район, Полтавська область). Брав активну участь у художній самодіяльності, освоїв техніку гри на гітарі, з юнацтва серйозно займався волейболом. Після закінчення школи строкова служба в армії, у військах спецпризначення. Під час служби в армії брав участь у художній самодіяльності, у Всесоюзному конкурсі «Коли співають солдати». Композиція «Дівчина грала на роялі» стала лауреатом конкурсу. Після військової служби вступив до Харківського державного інстититуту культури.На початку 90-х співав у престижному харківському ресторані, був учасником ВІА. Пізніше здобув другу вищу освіту в Київському міжнародному інституті бізнесу за двома спеціальностями – юрист і економіст. У 2013 році Володимир Дорош створив власний музичний колектив «Гармонія». До кінця 2014 року зняв музичний фільм-концерт «Осінь. 14 новел», видав перший альбом «Там, де осінь». Фільм отримав позитивні рецензії. У 2015 році Дорош створив власну звукозаписну студію. На церемонії нагородження переможців конкурсу народних переваг «Фаворит УСПІХУ – 2016», яка відбулася в Києві 8 червня 2017 року, отримав головну премію в номінації «Співак року». У 2017 році Володимирові Дорошу присвоєне почесне звання «Заслужений артист України». 7 листопада 2017 року на студії звукозапису «Гармонія» відбулася прем’єра п’яти студійних платівок: «Калина», «Новий день», «У місті моєму», «Канадійський альбом», «Місiя Любов». Цей факт був зафіксований представниками Книги рекордів України в категорії «Найбільша кількість альбомів, випущених одночасно».