×

Володимир Корчака не словом, а ділом розв’язує проблеми з дорогами у селищах Лісок і Залізничників

Від якості автошляхів залежить робота громадського транспорту та вчасна медична допомога. Усе це добре розуміє депутат міської ради Володимир Корчака, який опікується селищами Лісок і Залізничників.

Уже п’ятий рік він працює, щоб створити комфортні умови для людей свого округу. Про складнощі, які існують у селищах, він знає не з розповідей, тому що і сам тут проживає.
Для команди Андрія Матковського важливо, щоб жителі околиць міста не відчували себе обділеними увагою і турботою. Попри те що більшість позитивних ініціатив блокується провладними силами, депутати роблять реальні справи на своїх округах. Після обрання у 2015 році Володимир Корчака почав розв’язувати проблеми мікрорайону, адже тут десятиріччями чекали на дієву допомогу.

Як місцевий житель Володимир Корчака завжди брав активну участь у житті громади.

– Володимир Михайлович, коли й не був депутатом, допомагав місцевим жителям у вирі
шенні різних питань. Разом з іншими прибирав парки та вулиці на суботниках. Потім ми його обрали, тепер він ще більше допомагає. Хто б не звернувся, нікому не відмовляє, – розповідає жителька Ліска Ніна Бражник.

Великою проблемою для людей, яку протягом багатьох років ігнорувала влада, була відсутність доріг, а через це і надійного громадського транспорту.

– Автобуси не ходили. Доїжджали до магазина за переїздом, а далі водії відмовлялися їхати. Говорили, що дороги немає, транспорт розбивати не будемо. Скільки не намагалися достукатися до можновладців за часів Мамая і якось розв’язати цю проблему, нас не хотіли чути, – скаржиться Ніна Іванівна.

Депутат із команди Андрія Матковського взявся до справи: благоустрій доріг розпочали із засипання та грейдерування ям. Ці тимчасові заходи дозволили налагодити роботу перевізників.

– Лише у 2017 році вдалося добитися капітального ремонту. Почали з вулиць Харківської, Деповської та ділянки від Кривоносівської до залізничного переїзду – ними пролягають маршрути громадського транспорту, – зазначає Володимир Корчака. Ще на низці доріг, щоб закільцювати маршрут автобуса, провели поточний ремонт. Жителі вулиць Новаторської, Коломенської та Озерної з радістю спостерігали, як поступово на дорозі з’являється нове асфальтоване полотно.

– Увесь наш мікрорайон задоволений роботою Володимира Корчаки та всієї команди Андрія Матковського. Побільше б у Полтаві таких депутатів, і місто стало б охайнішим і чистішим. Будемо старатися, щоб залишився і на другий термін. До нього непотрібно достукуватися, а можна просто зателефонувати. Він завжди дасть пораду чи скаже під’їхати на особисту зустріч, – ділиться Ніна Бражник.

Аналогічну проблему мали і жителів селища Залізничників. Головна вулиця 9 Травня була вщент зруйнована, сюди теж відмовлялися заїжджати водії громадського транспорту.

– Раніше були лише ями. Страшно було їздити, особливо взимку. Перш за все Володимир Корчака домігся ремонту дороги над дамбою. Вулицю Гайдара, де я проживаю, підсипали бракмасою, – розповідає жителька селища Ганна Деркач.

За чотири роки тісної співпраці жителі звикли звертатися до депутата з усіма своїми проблемами. Він допоміг знайти техніку, щоб спиляти високі сухі тополі. Дерева тривалий час росли вздовж доріг, загрожуючи будівлям, лініям електропередач та життю людей.

Інші вулиці по селищу при будівництві підсипали залізничним сміттям. Це щебінь і пісок, які збирають, коли чистять залізничне полотно. Але ця маса перемішана з мазутом, що потрапляє з потяга на землю. При вологій погоді утворювалася масна грязюка. Тому нині майже всі вулиці покрили асфальтною бракмасою. Вона суха та міцна.

– Володимир Корчака захищає наші інтереси. Дуже сподіваємося, що він і далі працюватиме. Дуже рідко де зустрінеш таке ставлення, – підкреслює Ганна Павлівна. Також громадяни зверталися до свого депутата з приводу ремонту інших вулиць.

– Дороги у старій частині масиву (вулиці Ползунова і Харківська) побудували, коли я був ще хлопчиком. Їм як мінімум 45–50 років. Вони ніколи не ремонтувалася. У тому стані їх важко було назвати дорогами. Це були просто напрямки руху. Наш автобус не міг їздити, бо весь час ламався. Депутат домігся капітального ремонту автошляху. Також відновили покриття на вулиці Ползунова, яка починається від старого селища. Цій частині 25 років, її теж жодного разу не латали, – зазначає Сергій Скляр.

– Усе, з чим ми звертаємося, – рухається та робиться. На всі наші ініціативи Володимир Корчака відповідає, що подамо це, попросимо, вимагатимемо, проконтролюємо. Нам із ним пощастило. Часто у міськвиконкомі можуть вислухати й пообіцяти вжити заходів, а потім ти за двері – і про все забули. У нас такого немає, – розповідає Сергій Скляр.

Жителі округу сподіваються, що команда Андрія Матковського продовжить опікуватися їхнім мікрорайоном. Адже депутати завжди приділяють увагу жителям околиць і роблять усе, щоб поступово розв’язати наболілі проблеми селища.

Ілона МАКОВІЙ