×

Володимир Запара з команди Андрія Матковського відзвітувався перед виборцями

28 листопада депутат Київської районної ради Володимир Запара підсумував свою роботу за 2019 рік. Разом з виборцями обговорили результати діяльності та плани на майбутнє. Полтавці подякували депутатові за роботу і відзначили, що за рік зроблено чимало – поточний ремонт дахів, заміна труб та вікон, покращення світла в школах та встановлення ліфта.

Полковник у відставці Володимир Шкарін висловив вдячність за те, що депутат постійно проводить організаційно-громадську роботу з ветеранами Полтавського вищого зенітно-ракетного училища:

– Володимир Запара постійно допомагає людям похилого віку, проводить різноманітні масові заходи для них, запрошує на концерти, приурочені до різних свят. Таких людей, як він, потрібно рекомендувати депутатом до міської ради. Висловлюємо вдячність за відмінне виконання депутатських обов’язків та небайдуже ставлення до покращення умов життя у Київському районі міста.

На зустрічі люди скаржилися на команду «Рідне місто», яка, відповідаючи за роботу ЖКГ, прийняла рішення відмовитися від капітальних ремонтів у комунальних будинках. З приводу цього свою думку висловила полтавка Людмила Чмир:

– «Рідне місто» вважає, що люди за свої мізерні пенсії зможуть відремонтувати власні будинки. А за що тоді їм жити? Також потрібно не назви вулиць змінювати, а їх стан.

А полтавка Марія Зозуля внесла пропозицію поставити лавки та урни для сміття в мікрорайоні, а також більше дбати про чистоту в місті:

– Не вистачає Полтаві чистоти, на кожному кроці брудно. У Польщі за сміття карають штрафом. Можливо, нам теж варто так зробити.

Крім того, Володимир Запара висловив занепокоєння тим, що на останній сесії міської ради депутатська більшість зняла з фінансування його проєкт «Спортивний майданчик» вартістю 500 тис. грн на Степана Кондратенка, 7. І це зробили вже при наявності готового проєкту. Усі ж передбачені на це кошти перенаправляють на інші потреби у місті.

На зустрічі з полтавцями був присутній і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. Він підкреслив, що, на жаль, не все із запланованого виконали:

– Завдяки децентралізації маємо бюджет Полтави понад 4 млрд грн, але чиновники ЖКГ навіть із гарним фінансуванням не спромоглися виконати і 50% із запланованого. Так, ще в січні ми виділили 25 млн грн на закупівлю нових комунальних автобусів, які вже до літа мали їздити вулицями нашого міста і відновити у повному обсязі програму «Місто без околиць». Проте тендерні процедури були закінчені лише в листопаді. І тільки на Новий рік ми отримаємо 11 новеньких автобусів. Завдяки нашій команді відновилася співпраця із Європейським банком розвитку, і протягом наступного року очікуємо на 40 нових тролейбусів. Усе це в комплексі має удвічі збільшити кількість комунального транспорту, покращити якість транспортного сполучення і не бути залежними від приватних перевізників.

Також депутат пообіцяв обов’язково врахувати прохання полтавців поліпшити ситуацію із транспортним перевезенням до 1-ї клінічної лікарні.

– Ми не дозволимо окремим політикам, партіям знущатися над полтавцями і забезпечимо за рахунок бюджету ремонти дахів, під’їздів, мереж у підвалах, благоустрій прибудинкових територій, який не проводився останні 20–30 років. І тільки після цього влада має пропонувати людям створювати ОСББ і потім самим уже піклуватися про свої будинки. Це наша принципова позиція, яку підтримує більшістю полтавців. І разом ми обов’язково повернемо Полтаві статус духовної столиці України та найкомфортнішого міста, як це було при Анатолієві Кукобі та Андрієві Матковському.

Що зроблено в період з жовтня 2018-го по жовтень 2019 року:

1. У яслах-садку №55 «Незабудка» зробили ремонт покрівлі.

2. Замінили труби на Кондратенка, 1.

3. У двох будинках на Кондратенка зробили поточний ремонт дахів.

4. Свято двору для дітей влаштували на Халтуріна, 6, Зіньківській,11/31, та Кондратенка,9.

5. Боролися з амброзією (обробка бішофітом).

6. У двох кабінетах шкіл №№9 та 25 поставили led-лампи.

7. На Коцюбинського, 58, запустили ліфт.