×

Володимир Зеленський відвідав Полтавщину (подробиці)

5-6 березня на Полтавщину з робочим візитом завітав президент України Володимир Зеленський. «ПВ» також побував на зустрічі з очільником держави.

У перший день Володимир Зеленський відвідав будівництво цементобетонної дороги Дніпро – Решетилівка в Кобеляцькому районі. Потім привітав людей, які відбули двотижневу обсервацію в Нових Санжарах та оглянув спеціалізований медичний вертоліт для перевезення хворих на вірусні інфекції в Зачепилівці Новосанжарського району.
Далі приїхав до Полтави та взяв участь у бізнес-форумі. А ввечері зустрівся з послами країн «Великої сімки» та головою Представництва ЄС в Україні. Наступного дня оглянув приймально-діагностичне та рентгенологічне відділення хірургічного корпусу КП ПОКЛ
ім.М.В.Скліфосовського, де відбувається ремонт першого поверху.

Після чого відбувся прес-брифінг із Володимиром Зеленським, на якому він оцінив обласну лікарню та поділився враженнями від побаченого:
– Я хотів сам побачити на прикладі Полтавської області, як іде медична реформа. Мені здається, що все, м’яко кажучи, має дуже непоганий вигляд. Ремонтують відділення, встановлюється сучасна техніка, задоволені лікарі та керівництво лікарні. А найголовніше, що задоволені пацієнти. Полтавщина стала пілотним прикладом медичної реформи. Для нас важливо здійснювати комунікацію та привозити сюди людей, особливо лікарів, з інших областей. Оскільки багато хто не бачить прикладів і не розуміє, що відбувається, як змінюється медицина та якісний підхід до неї. Тож ми обов’язково це робитимемо. Уже у квітні буде повністю здане приймальне відділення з сучасною технікою і сучасними умовами як для роботи лікарів, так і для пацієнтів. Побаченим дуже задоволений, – зазначив президент.

Далі очільнику держави ставили чимало наболілих для міста та області запитань, зокрема і про стан доріг.
– Державна влада планує у 2020 році виділити на ремонт доріг рекордну суму – 80 млрд грн, оскільки Україна програє по інфраструктурі іншим країнам. Тому ми хочемо за чотири роки з’єднати Україну дорогами, – сказав Володимир Зеленський. І додав, що неприємно вражений станом дороги траси Київ – Харків у межах Полтави, підкресливши, що хоч держава і надає підтримку, проте місцева влада також має долучатися до цього процесу. Те саме він сказав і щодо довгобудів, як-то басейн на вулиці Петра Юрченка.
На запитання, коли ж закінчать будівництво обласного тубдиспансера, він зіслався на голову ПОДА Олега Синєгубова, який дав обіцянку, що це станеться до
кінця 2020 року.
Під кінець зустрічі у натовпі почаливигукувати: «Що з приводу міського голови? Коли будуть позачергові вибори? Бо немає сили вже терпіти свавілля в місті». Президент сказав, що знає про цю ситуацію. А безлад у Полтаві тому, що немає у місті господаря, та пообіцяв, що це скоро зміниться. На цьому він завершив спілкування, адже наступним пунктом у робочій поїздці став візит до Кременчука. Там президент побував на Крюківському вагонобудівному заводі та на «Авто-КрАЗі». Також зустрівся з міським головою Кременчука Віталієм Малицьким. А ось із так званими керманичами Полтави Шамотою та Удовіченком зустрічатися не захотів. Їх навіть не запросили на жоден із заходів, на яких був президент. Чому ж так сталося? Думайте самі…