ВОРСКЛА поступилася ДИНАМО в фіналі Кубка України

Динамо і Ворскла провели поєдинок на стадіоні “Металіст” у Харкові, але без глядачів.

• Динамо: Бущан – Кендзьора, Сирота, Шабанов, Миколенко – Сидорчук, Шепелєв – Цитаішвілі, Буяльський, Де Пена – Вербіч
  • Запасні: Бойко, Кадірі, Шапаренко, Соль, Циганков, Андрієвський, Караваєв, Русин, Дуелунд
  • Ворскла: Різник – Пердута, Чеснаков, Альюн, Сапай – Скляр, Пуцлін – Якубу, Кулач, Кане – Степанюк
  • Запасні: Ткаченко, Баєнко, Опанасенко, Луізао, Шехіч, Ребенок, Васін, Кравчук, Ісенко

Перший тайм розпочався активно – перший гол на 12 хвилині і Ворскла виходить вперед! Кані навішував на Ндіає, але захисник номінальних гостей хитро пропустив м’яч на Степанюка, якого ніхто не накрив. Руслан розстріляв ворота з пари метрів. Рахунок 0:1.

На 30 хвилині – відповідь Степанюку! Динамо включилося і полтавці не встояли. Після далекої подачі в штрафну Де Пена скинув на Вербича, який “обкрутився” навколо суперника і пробив воротаря Ворскли. Рахунок 1:1.

Другий тайм минув без м’ячів, хоча кияни могли вийти вперед, проте арбітр Катерина Монзуль скасувала гол. Основний час поєдинку завершився нічиєю 1:1.

Не вдалося командам визначити сильнішого і в овертаймах, тож доля Кубку України вирішувалася у серії післяматчевих пенальті. Гравці Динамо та Ворскли продемонстрували неабияке вміння пробивати одинадцятиметрові, проте підопічні Михайличенка таки дотиснули своїх суперників.

Команди зробили по 9 ударів, а матч завершився з рахунком 8:7 на користь Динамо. Отож, київський клуб виграв Кубок України 2019/20!