×

«Ворскла» на старті

Як відомо, наша команда розпочне новий чемпіонат матчем проти луганської «Зорі», який наступної неділі відбудеться на стадіоні «Ворскла» ім.О.Бутовського (початок о 14.00).

Фрагмент матчу «Ворскла» – «Дніпро-1».

А 21 липня тут у рамках підготовки до сезону відбувся останній товариський матч, у якому ворскляни вийшли проти СК «Дніпро-1». Поєдинок був цікавий і тим, що нині ці команди тренують давні друзі – колишні гравці київського «Динамо» Віталій Косовський і Дмитро Михайленко.

Матч виявився багатим на голи: їх було аж сім! На жаль, чотири з них влетіли саме у ворота господарів, тож «Ворскла» програла 3:4 (0:2). Голи: Чеснаков (60), Васін (88, 89, з пенальті) – Супряга (30, 40, 61), Булеца (50). Наша команда виступала в такому складі: Ткаченко, Зотько (Мартиненко, 76), Кане (Саків, 65), Пердута (Сапай, 76), Чеснаков, Ребенок (Якубу, 73), Артур, Габелок, Васін, Петровіч, Коломоєць.

До речі, і в попередній зустрічі з «Інгульцем» (теж удома) ворскляни програли 2:3. Тож залишається лише сподіватися, що в календарних матчах ми побачимо зовсім іншу гру.

Цікаво, що в новому сезоні полтавці гратимуть і в новій формі – від компанії «Найк» (до цього майже 15 років команду одягав «Адідас»).

Нову форму команди презентували воротар Олександр Ткаченко
і капітан Володимир Чеснаков зі своїми дружинами.