×

«Ворскла» U-19 на виїзді поступається «Шахтар» U-19 (відеоогляд)

Фото прес-служби ФК “Шахтар”

9 листопада у Щасливому на «Арсенал-Арені» відбувся матч 12-го туру юнацької першості України з футболу серед команд U-19 між юнацькими складами донецького «Шахтаря» та полтавської «Ворскли».

«Шахтар» U-19 – «Ворскла» U-19 – 2:0

Голи: Гончарук (65), Авдєєв (67).

«Шахтар» U-19: Турбаєвський, Шиш, Якуба, Авдєєв, Рудавський, Судаков, Егбуджуо (Капінус, 80), Кобилянський (Матвеєв, 84, Гончарук (Бендера, 89), Сименко (Світюха, 65), Абдуллаєв (Гулько, 54).

Старший тренер: Андрес Рубен Каррілло Карраско.

«Ворскла» U-19: Фесюн, Павлюк, Дубко, Пось (Уманець, 58), Левченко, Гаджук (Ямполь, 87), Посєвкін (Власов, 75), Пелипенко (Книш, 58), Кравчук, Сємілєт, Колесник (Руденко, 56).

Старший тренер: Олександр Чижов.

У 12-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 приймав «Ворсклу» U19

«Гірники» з 27 очками лідирують, а полтавці, які ще не знали гіркоти поразок, відстають на 4 бали за гри в запасі. Після єврокубкового матчу Андрес Карраско здійснив ротацію складу, однак при цьому лідери команди Судаков та Абдуллаєв, а також капітан Якуба знову вийшли на поле від перших хвилин.

Більше контролю – більше моментів

Початок видався рівним, а перший момент навіть вдалося створити гостям: після корнера Дубко пробив головою над поперечиною. Проте ближче до середини тайму визначилась перевага «Шахтаря» у володінні м’ячем, а гра майже цілковито перемістилась на половину гостей. Надто небезпечними були широкі флангові атаки «гірників»: простріл Егбуджо – захисник на мить випередив Гончарука, а в наступному епізоді Даниїл трохи не дотягнувся до подачі Рудавського. Слідом голкіпер узяв удар Абдуллаєва зі штрафного, той-таки Гончарук пробивав у дотик із гарної позиції та не влучив у дальній кут, а потім форвард пройшов двох опонентів і зручно виклав м’яч Судакову, однак Георгій з кількох метрів не зумів уразити ціль. Наприкінці активізувалися полтавці, відповівши низкою гострих контратак, але завершити акцентованим ударом бодай одну передачу до штрафного їм не вдалося. 0:0 – перерва.

Ключова роль стандартів

На старті другої половини «гірники» знов притиснули суперника до воріт і взялися розхитувати його насичену оборону. При цьому найнебезпечніші моменти забезпечили стандартні положення: Гончарук заробив штрафний центром, Судаков бахнув у самісіньку дев’ятку, проте голкіпер дотягнувся й урятував гостей. Щоправда, одразу ж довелося відповідати своїм сейвом і Микиті Турбаєвському – він потягнув з кута підрізку Пося головою. Судаков ще раз спробував пробити Фесюна зі штрафного – поруч зі штангою. А забезпечив успіх господарям кутовий на 65-й хвилині: Рудавський розіграв з партнером і виконав подачу, а Даниїл Гончарук головою вколотив м’яч до сітки – 1:0. Ще за дві хвилини подача до штрафного завершилася другим голом: Дмитро Авдєєв вдало зіграв ногою – 2:0. Оговтатись від такого подвійного удару гостям не вдалося, хоча Турбаєвський мусив вступити до гри після ударів Гаджука й Руденка. «Оранжево-чорні» цілком могли довести рахунок до великого: Якуба небезпечно бив головою (воротар), удар Світюхи блокував захисник, а спроба Судакова пройшла повз.

2:0 – «Шахтар» U19 обіграє «Ворсклу» U19 і далі втримує лідерство – повідомляє прес-служба ФК «Шахтар».

У наступному турі юні ворскляни зіграють з однолітками з львівських «Карпат».