Favbet Ліга, 13-й тур. 2 листопада 2019 року. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського. +7 градусів

Гол: Імереков (76)

«Ворскла»: Різник, Пердута, Чеснаков, Мартиненко, Мельничук, Петровіч (Скляр, 66), Луїзао, Якубу (Ребенок, 84), Габелок (Кравченко, 46), Козиренко, Коломоєць.

«Десна»: Паст, Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Западня (Мостовий 46), Огіря, Богданов, А. Фаворов, Калітвінцев, Хльобас (Картушов, 83), Дегтярьов (Філіппов, 73)

Попередження: Петровіч (41), Чеснаков (64) – Дегтярьов (68)

«Ворскляни» знову не змогли поповнити свій очковий багаж. Цього разу з командою, що націлилася на медалі чемпіонату – чернігівською «Десною».

У першому таймі господарі володіли перевагою, більшість своїх небезпечних моментів створили через правий фланг. Хорошу нагоду мав відкрити рахунок Коломоєць, який після прострілу Пердути в штрафний майданчик промахнувся по м’ячу.

По перерві команди помінялися ролями – «Десна» володіла м’ячем, а ворскляни більше заважали супернику, аніж грали самі. Проте дотерпіти до фінального свистка полтавці не змогли. Богданов чи то подав, чи то пробив по воротах зі штрафного, Різник до останнього очікував, що хтось підправить політ м’яча, зрештою, парирував, але точно на Імерекова. Той в ситуації зорієнтувався та вразив ворота суперника – 0:1.

Чи був логічним, з огляду на перебіг подій на полі, пропущений гол? Радше, ні, оскільки господарі поля й самі неодноразово до цього відверто пробачали захист «Десни».

В останніх десять хвилин полтавці активізувались, але не змогли створити проблеми супернику.

Післяматчевий коментар Віталія Косовського, головного тренера «Ворскли»