«Ворскла» рятується від чергової поразки

Фото прес-служби ФК «Ворскла»

«Ворскла» – «Маріуполь» – 1:1

Голи: Васін (90+3) – Чоботенко (57)

«Ворскла»: Ткаченко, Мартиненко, Баєнко, Чеснаков, Сапай (Якубу, 68), Пердута, Габелок, Луїзао, Петровіч (Стрижак, 46), Артур (Васін, 73), Коломоєць.

З перших хвилин зустрічі гості захопили ініціативу, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт «Ворскли». Першого удару по воротах «Маріуполя» завдав Коломоєць лише на 27-й хвилині. На доданих хвилинах першого тайму голкіпер господарів Ткаченко відбиває удар у ближній кут від Корнієнка.

По перерві «Ворскла» активізувалася, Артур змістився з флангу і сильно пробив… у сітку в зовнішньої сторони. Проте гості швидко оговталися і забили. Подачу з кутового Чурка влучним ударом з другого поверху замкнув Чоботенко – 0:1. Тренерський штаб полтавців у спробі врятувати матч кинув у бій Якубу і Васіна. Оборона гостей діяла монолітно і сконцентровано, полтавцям вдалося створити лише кілька небезпечних моментів.

Арбітр додав аж сім хвилин, полтавці пішли на штурм воріт. Після навісу з лівого флангу Баєнка м’яч прийняв Васін і з непростого становища пробив точно в дальній кут воріт Гальчука – 1:1. Після цього до фінального свистка маріупольці могли щонайменше тричі забивати, але зіпсувати двадцятий матч Віталію Косовському на посту головного тренера «Ворскли» не вдалося.

Результати інших матчів 10 туру Прем’єр-ліги України 2019/20: «Десна» – «Олімпік» – 1:0, «Львів» – «Зоря» – 0:0, «Дніпро-1» – «Шахтар» – 0:2, «Колос» – «Динамо» – 0:4, «Олександрія» – «Карпати» – 2:1. Матч наступного туру «Ворскла» проведе 20 жовтня проти донецького «Олімпіка». Початок о 19.30.