×

Всеукраїнський щорічний забіг на честь загиблих Героїв АТО / ООС “Пам’ятай загиблих Героїв України, які віддали своє життя за тебе”, “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”

Масштабний захід до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відбудеться у нашій громаді 28 серпня 2021 року за участі представників Міністерства у справах ветеранів України, Полтавської обласної ради, Полтавської облдержадміністрації та інших поважних гостей.  Понад сорок громад з різних куточків Полтавщини вже підтвердили свою участь у заході.

      У рамках заходу заплановано проведення всеукраїнського щорічного забігу на честь загиблих Героїв АТО / ООС “Пам’ятай загиблих Героїв України, які віддали своє життя за тебе”, “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”, до якого долучаться команда дітей загиблих захисників України, команди  військових частин Міноборони, МВС, СБУ, органів влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ різних форм власності, громадяни.

     У програмі заходу – виступ Полтавської обласної філармонії, зокрема заслужених артистів України: Н. Іванченко, Т. Садохіної, М. Гармаша, Полтавського академічного симфонічного оркестру під керівництвом народного артиста України  В. Скакуна, соліст оркестру – народний артист України Ю. Кириченко (скрипка).

     Відбудуться змагання інвалідів зі скандинавської спортивної ходьби, спортивна гра  Бочча та футбольний матч на Приз Героя України Андрія Конопльова  між командами учасників АТО /ООС.

     Учасники та гості заходу зможуть переглянути фотовиставки військових кореспондентів та ознайомитися зі зразками навчальної зброї.

     Офіційна частина заходу завершиться колективним виконанням Державного Гімну України під акомпанемент Полтавського академічного симфонічного оркестру.

     Тож запрошуємо усіх на захід, який відбудеться на стадіоні в с.Терешки Полтавського району Полтавської області, початок о 10 год. 00 хв . Реєстрація учасників для участі у забігу – з 9 год. 00 хв. На учасників заходу чекатиме “солдатська” каша.

     Шановні громадяни, вшануймо разом пам’ять Героїв України, які загинули, захищаючи нашу державу.