×

Всі “державні” дороги на Полтавщині у “проїзному стані”

Принаймні так стверджує Служба автомобільних доріг Полтавської області:

Станом на 9:00 всі автомобільні дороги державного значення знаходяться в проїзному стані. Протягом ночі для забезпечення проїзду було задіяно 99 одиниць спецтехніки та 121 дорожник. Підрядні організації здійснювали очистку від снігу та обробку покриття протиожеледною сумішшю. Роботи проводилися на всіх автошляхах державного значення. Нині роботи так само продовжуються.

Відповідальні служби всю ніч знаходилися на автодорогах. Попри заклики утриматися від поїздок під час складних погодних умов водії не відреагували. В результаті отримали декілька ускладнень руху. Ми потерпали від несвідомих водії вантажного транспорту, які на несправних автомобілях та на «лисій» гумі виїхали на шляхи.

Так на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія в Лелюхівці на підйомі зупинилася вантажівка з причепом за відсутності дизельного пального, яка в подальшому заблокувала рух транспорту. Силами дорожньої організації даний автомобіль був відбуксирований, аби дати проїзд іншому транспорту. На даний час фіксується ускладнення руху в районі с.Бондури. Тут вантажівка з причепом на «лисій» гумі не може виїхати на підйом. На місці працюють співробітники поліції та рятувальники. Рух здійснюється в реверсному режимі.