×

Вулиці Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів патрулюють наряди нацгвардійців

Із 17-ї до 23-ї години, 5 днів на тиждень військовослужбовці в цих містах забезпечуватимуть охорону безпеки і правопорядку в місцях найбільшого скупчення людей. Маршрути їх патрулювання будуть охоплювати центри міст, паркові зони, території розташування закладів дозвілля і відпочинку.

Керівник поліції Полтавщини Андрій Замахін наголосив: «Ужиті Міністерством внутрішніх справ України та Нацполіцією заходи щодо збільшення кількості нарядів патрулювання в містах за рахунок залучення патрульних підрозділів Нацгвардії носять виключно превентивний характер. Основна мета такого рішення – забезпечити належний рівень правопорядку в державі та надійний захист спокою і прав громадян».

1 серпня в Полтаві і Кременчуці відбулися перші заняття для військовослужбовців та інструктажі перед їхнім виходом на патрулювання. Про завдання, обсяг повноважень і механізм співпраці з поліцією військовослужбовцям розповіли заступник начальника поліції Полтавщини Денис Захарченко, керівники військових частин, а також керівники територіальних підрозділів поліції міст.

Д.Захарченко також повідомив, що в Полтаві на маршрути вийдуть 24 нацгвардійці (ця кількість може варіюватися залежно від оперативної обстановки). У Кременчуці правопорядок вартуватимуть 40 військових та кінологи. Нарядами керуватимуть диспетчери центру 102 обласної поліції. Для ефективного виконання завдань та постійного обміну інформацією мобільні групи використовуватимуть планшети з доступом до порталу Нацполіції та радіостанції.

У Кременчуці до справи залучать і велопатрулі нацгвардійців, які також цими днями виїдуть на визначені маршрути.