×

Вийшов черговий номер “Полтавського вісника”

Вийшов друком 6-й (1995-й) номер тижневика «Полтавський вісник» – перший у лютому. В газеті можна прочитати публікації про найактуальніші проблеми і новини міста та області, комунальної сфери тощо.

Зокрема читачів зацікавить матеріал про те, як безвідповідально ставляться у міській раді до проведення так званих кадрових конкурсів і чому переможцями там завжди стають “потрібні” люди. Зокрема йдеться про призначення на посаду керівника департаменту охорони здоров’я Вікторії Лози. Про це йдеться у публікації “Політичний дерибан посад у міськраді триває”.

Кореспондент “ПВ” Олександра Іоффе поспілкувалася з головою селищного комітету Ліска Зінаїдою Абакумовою і дізналася, як змінилося останнім часом життя у цьому районі Полтави, де депутатом є Володимир Корчака.

Про харчування полтавських школярів розмірковує на сторінках газети голова Партії простих людей Сергій Каплін. А його заступник Дмитро Демус обурюється з приводу поїздки секретаря міськради Олександра Шамоти до Грузії, де той начебто “налагоджував партнерські зв’язки”, а насправді…

Чому у Рибцях досі не з’явився багатостраждальний дитячий спортивний майданчик? Чому у Полтаві так важко пройти флюорографію? Та чому гілки продовжують падати на голови полтавців? Відповіді на ці питання читачі дізнаються у рубриці “На часі”.

Безперечно зацікавить читачів і календар садівника і городника, де є не лише сприятливі та несприятливі дні для роботи в саду і на городі, але й місячний посівний календар, а також поради, як готувати насіння, коли і як краще садити розсаду.

В газеті традиційно є сторінки «Безпека і право», «Спорт», «Що? Де? Коли?», програма телепередач, гороскоп  на тиждень.

Остання сторінка «ПВ» присвячена постійній рубриці газети «Ретро-погляд», яка цього разу дає відповіді на попереднє завдання вікторини “Знаю Полтаву” та пропонує нову фотозагадку 135-го етапу.

Наступний номер газети вийде 13 лютого 2020 року!

До речі, хочемо вас порадувати: з лютого місяця у газети додалося передплатників, а відтак тираж номера уже перевищує 10 тисяч примірників.

Читайте і передплачуйте «Полтавський вісник»!