×

Вийшов черговий номер «Полтавського вісника»

Вийшов друком 7-й (1998) номер тижневика «Полтавський вісник». В газеті можна прочитати публікації про найактуальніші проблеми і новини міста та області, комунальної сфери тощо.

Розпочався новий, можна сказати, політичний рік, оскільки невдовзі закінчиться каденція чинної міської ради. На полтавців знову очікують вибори міського голови і депутатського корпусу. Про сьогоднішню ситуацію в місті журналіст «ПВ» Юрій Іванов говорив з головою опозиційної фракції у міськраді Андрієм Матковським.

На останньому засіданні Полтавського міськвиконкому прийняте рішення про створення дорадчого органу Ради голів об’єднань співвласників будинків. До неї увійшли як представники громадськості, так і посадовці та депутати міської ради. Деякі голови ОСББ виступили проти такої Ради, оскільки її утворили з порушеннями та за принципом наближених до влади людей. Кореспонденти «ПВ» з’ясовували, чи справді новий дорадчий орган допоможе навести лад у полтавських оселях. Про це читайте у матеріалі «Раду голів ОСБ створили з порушеннями та зі «своїх»

«У «Бюджеті участі» проєкти реалізовуються за політичними квотами» – у матеріалу під таким заголовком йдеться про те, як на останньому засіданні робочої групи, яке відбулося 6 лютого, деякі чиновники вкотре продемонстрували справжнє ставлення до ініціатив полтавців та до громади загалом.

В газеті традиційно є сторінки «Безпека і право», «Спорт», «Що? Де? Коли?», програма телепередач, гороскоп  на тиждень. .

Остання сторінка «ПВ» присвячена постійній рубриці газети «Ретро-погляд». Тут же розповідь про відвідини Полтави відомого українського співака Іво Бобула.

Наступний номер газети вийде 20 лютого 2020 року!

До речі, хочемо вас порадувати: з лютого місяця у газети додалося передплатників, а відтак тираж номера перевищує уже 10 тисяч примірників.

Читайте і передплачуйте «Полтавський вісник»!