×

Вирили самі собі яму: у Полтаві на дорогах почав провалюватися новий асфальт

Мешканці будинку №43а та сусідніх одноповерхівок, які знаходяться на вулиці Симона Петлюри, на власному прикладі дізналися, яким «якісним» та «довговічним» може бути дорожній ремонт. Особливо коли він проходить під егідою представників правлячої коаліції Удовіченка та Шамоти. Не так давно поряд з їхніми будинками робітники оновлювали дорожнє покриття на проїжджій частині вулиці, однак зовсім скоро воно почало провалюватися,  провалилося і зрештою утворило глибокі ритвини. Саме в них постійно на великій швидкості «влітають» проїжджаючі повз машини. Пронизуючи тишу ревом гальм та гупанням коліс у ямах автівки заважають спати людям, будять місцевих собак та лякають цими звуками маленьких дітей.

Полтавка Ірина Бутенко скаржиться, що останнім часом взагалі не може спати вночі. Така зміна ритму не лише некомфортна жінці, але й приносить багато побутових незручностей.

– Щиро здивована такою «якістю» покриття. Адже коли проводилися самі роботи, дійство було більш ніж масштабним. Знімали геть усе старе покриття, щось там постійно переміряли та вирівнювали. Видно було, що планують повністю оновити асфальт. Ну ми ж і розслабилися, адже якщо він новий, то принаймні кілька років має простояти без нарікань. Проте нашим сподіванням не судилося справдитися. Не надто розуміюсь на такого виду роботах, однак зрозуміло, що на якості підрядник вирішив суттєво зекономити. Не бажаючи миритися з цією проблемою я неодноразово зверталася і до міської влади, аби вирішити це питання. Однак нічого суттєвого з’ясувати так і не вдалося. Незрозуміло, куди йдуть наші кошти, коли під самісіньким носом новий асфальт провалюється, а усі причетні до цього тільки розводять руками, – підсумувала Ірина Бутенко.