×

XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків» відбудеться вже наступного тижня

XV ювілейний Всеукраїнський фестиваль «Зашків» вже традиційно проходитиме за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Цього року фестиваль пройде з 18 по 20 червня на Львівщині.

Метою заходу є патріотичне виховання молоді через вшанування та нагадування про видатну постать Євгена Коновальця.

«Цей фестиваль є прикладом яскравої співпраці задля досягнення спільної цілі – організації та проведення змістовної національно-патріотичної події, яка користується популярністю серед молоді та позитивно впливає на формування її поглядів і цінностей. На заході традиційно діятимуть різноманітні локації: спортивна, ярмаркова, інтелектуальна, показові виступи кінологів, футбол босоніж, вечірня сцена тощо», – повідомляє прес-служба Полтавської облдержадміністрації.

Під час фестивалю відбудуться різні лекції та воркшопи патріотичного спрямування. Також діятимуть «Тверезий патруль» та «ЕКО-патруль», що відповідатимуть за тверезий стан учасників та чисте довкілля.

Учасники зможуть відвідати Історико меморіальний музей полковника Євгена Коновальця, пограти у футбол босоніж, здолати крос або ж взяти участь у велопробігу, переглянути показові виступи військової техніки, кінологів, реконструкція бою, а також діятимуть майданчики неформальної освіти, також учасників чекатиме музична програма за участю гуртів патріотичного спрямування.

Участь у фестивалі безкоштовна.