×

«Імідж Клуб» відвідав Полтаву заради нової переможниці акції

Чи знаєте ви, що везіння може супроводжувати людину все життя? Здобувши перемогу один раз, ви починаєте притягувати до себе й інші можливості для виграшу. Низка перемог відбувається і в житті Остапенко Тетяни Володимирівни з Полтави. Ми розповімо історію її щасливої перемоги в акції.

Тетяна Володимирівна брала участь у маркетинговій акції програми лояльності «Золотий Фонд» від «Імідж Клубу». Через деякий час жінці повідомили грандіозну новину: черговий грошовий приз належить їй! «Імідж Клуб» піклується про те, щоб у переможця відбулося справжнє свято. Заради цього представники компанії відвідали Полтаву і привітали нову переможницю.

Щоквартально «Імідж Клуб» влаштовує акції, виграти приз в яких може кожна людина. Для цього потрібно слідувати простим умовам, які написані в каталогах компанії. З такого каталогу людина вибирає товар, який сподобався, замовляє його і стає учасником акції. Хто саме виграє невідомо. Номер переможця формується шляхом випадкового діставання капсул з номерами з лототрону. Таким чином, доля вирішує, кому віддати грошовий приз.

Під час зустрічі з «Імідж Клубом» Тетяна Володимирівна не тільки приймала привітання, а й розповідала про своє життя. Виявляється, пенсіонерка працює кухарем в одному з кращих закладів Полтави. «Імідж Клуб» пишається знайомством з цією працьовитою, талановитою, доброю і цілеспрямованою жінкою.

На жаль, навіть улюблена робота не приносить Тетяні Володимирівні бажаний дохід. В її житті прекрасно все, крім оплати праці. Грошовий приз вона із задоволенням витратить на свої потреби, а ще порадує подарунками близьких людей.

«Я бажаю всім брати участь у таких акціях, бажаю, щоб всі перемагали. Такого, звичайно, не буває. Всі не перемагають, але нехай вас буде більшість», – таке побажання на адресу клієнтів «Імідж Клубу» виголосила Тетяна Володимирівна Остапенко. Вона також бажає українцям завжди йти вперед, ніколи не зупинятися і домагатися поставлених цілей.

Тетяна Володимирівна вже отримала свій приз і готується його витратити. Така сама радісна подія може відбутися з будь-яким із жителів України. Беріть участь в акціях перевірених компаній і ставайте щасливими. Щоб на власні очі побачити щастя Тетяни Володимирівни, переходьте за посиланням: https://imageclub.com.ua/uk/2021/06/07/ostapenko-30-04-2021/