×

З 25 березня на водоймах Полтавщини діє заборона на вилов риби

Контролювати дотримання обмежень будуть водні поліцейські, а також патрулі з дільничними офіцерами, працівниками груп реагування патрульної поліції та інспекторами Полтавського рибоохоронного патруля.

Строки дії заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у нерестовищах:
– Кременчуцьке та Кам’янське водосховище (у межах адміністративної території Полтавської області) – з 25 березня по 9 червня (включно);

– в інших рибогосподарських водних об’єктах (в межах підконтрольної території) – з 1 квітня по 20 травня (включно);

– у придаткових системах річок – з 1 квітня по 30 червня.

Заборона на лов раків діятиме з 1 квітня по 30 червня – в період виношування ікри та першої линьки.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, забороняється пересування всіх плавзасобів, проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт.

На період весняно-літньої заборони в межах підконтрольної території на Кременчуцькому водосховищах і малих річках дозволяється любительський лов риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з блешнею з берега. Ліміт такого лову – до 3 кг риби на одну особу в межах населених пунктів, за винятком місць нерестовищ.

Про порушення правил рибальства та нерестової заборони або про факти незаконної реалізації риби (та інших водних біоресурсів) просимо повідомляти за номерами: (0536)74-03-90, 102 або на електронну адресу vodnapolicekrem@gmail.com. Або звертатися за адресою: м. Кременчук, вул. Лікаря О. Богаєвського 15/50. Також відому вам інформацію можна повідомити на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля (096) 907-50-08.

Нагадуємо, що за порушення правил рибальства передбачена адміністративна відповідальність (ст. 85 КУпАП). За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди, передбачена кримінальна відповідальність (ст. 249 ККУ), повідомляє офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/profilaktichni-zaxodi/na-vodojmax-poltavshhini-z-25-bereznya-diyatime-zaborona-na-vilov-ribi-ta-inshix-vodnix-bioresursiv/