×

З Батьківщиною в серці і з «Батьківщиною» – у міську раду!

Команда Андрія Матковського, який очолює список міської організації ВО «Батьківщина» на виборах до міської ради, – це і молоді, і добре відомі в Полтаві люди. Вони – справжні професіонали своєї справи, які завдяки активній громадській позиції вже заслужили довіру полтавців.

Андрій Матковський разом з кандидатами в депутати від ВО «Батьківщина»
до міської та районних рад Полтави.

Так, директор ТОВ «Полтавська торгово-фінансова компанія» Андрій Соколов – депутат кількох скликань. Побудував перший у місті торгово-розважальний центр «Конкорд», створив багато робочих місць та залучив чимало інвестицій до Полтави. Вдячні йому як меценату і полтавські митці, адже Андрій Соколов фінансував чимало культурницьких проєктів, зокрема й літературних.

Добре знають полтавці і директора ПБТІ «Інвентаризатор» Володимира Корчаку, який має й чималий досвід роботи в органах місцевого самоврядування: свого часу пройшов шлях від завідувача організаційного відділу міськвиконкому до заступника міського голови Анатолія Кукоби, а потім працював на цій посаді і за часів міського голови Андрія Матковського. За нинішньої каденції депутата міської ради багато корисного зробив для жителів Ліска і Подолу, адже, як і вся команда Андрія Матковського, вважає, що на околицях люди мають жити так само комфортно, як і в центрі міста. Серед уже реалізованих заходів – ремонти доріг, запуск нових маршрутів громадського транспорту та збільшення його кількості на вже наявних.

В Авіамістечку немає жодної людини, яка не знала б активну депутатку міськради Майю Матвеєву. Вона – незмінна директорка ПЗ «Міжнародна дитяча школа «Юний європеєць», куди вже ведуть своїх дітей навіть перші вихованці. А ще палкий зоозахисник, ініціатор багатьох проєктів у нашому місті, які стосуються захисту тварин.

Віталій Павлій опікується вирішенням усіх питань, які виникають у жителів Рибців. Саме до нього місцеві жителі і звертаються з усіма своїми проблемами. Як чинний депутат міськради він робив і робить усе, аби допомогти землякам – і кожному конкретно, і селищу загалом. Тож його заслуга й у тому, що в Рибцях відновлюється соціальна інфраструктура, а найбільше люди вдячні за облаштування тут другої гілки водогону. Його спорудження – лише у у дру д один з елементів програми «Місто без околиць», яку започаткувала команда Андрія Матковського. А її суть – надання нових можливостей для населення віддалених районів, аби вони не почувалися околицею.

Вячеслав Федоряка – досвідчений промисловець, директор ТОВ «Полтавський ремонтномеханічний завод», яке займається ремонтом автомобільної техніки, зокрема й комунального транспорту. Виборці знають Вячеслава Федоряку як депутата, у якого слово не розходиться з ділом – людину надійну, завжди готову допомогти та підтримати.