×

За роботу на «благо» міста Олександр Шамота знову отримає премію

Чим ближче до місцевих виборів, тим більше «сюрпризів» готують полтавцям ефективні господарники з коаліції Удовіченка-Шамоти. Розуміючи, що добувають останні дні при владі, вони, скоріше всього, намагаються максимально обдерти міський бюджет. Днями на засіданні постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів представники більшості з команди «Рідного міста», СДП та «Свободи» підтримали рішення про преміювання секретаря міськради Олександра Шамоти.

Нагадаємо, що «ПВ» вже неодноразово зазначав, що заробітна плата разом з премією сягає захмарних позначок і цього разу сягнула 50 тис. грн. При тому, що середній рівень пенсії по місту ледве дотягує до 3 тис. грн, а в декого і взагалі не більше двох. Кожна людина справи знає, що премію потрібно заслужити ціною наполегливої праці. За які ж такі заслуги отримав премію Олександр Шамота, ми поцікавилися в полтавців. Та, як і передбачалося, ніхто так і не зміг навести бодай один приклад звитяжної роботи секретаря міської ради на благо Полтави.

– У місті немає порядку. Ось пройшлася тротуаром, думала, що зламаю ноги, а після дощу тут узагалі через калюжі не пройти, – розповіла Ольга, яку зустріли біля Сонячного парку. – Вважаю, що не премії треба собі виписувати, а краще підвищити зарплати вчителям чи медпрацівникам. Ось що важливо в нинішній ситуації.

Коли пенсіонерка Вікторія Петрівна дізналася, яких позначок сягають зарплати керманичів міста, була шокована:

– Усе своє свідоме життя працювала на совість і ніякої премії не бачила. У мене стаж роботи на заводі 50 років, а пенсію отримую 3 тис. 500 грн. Покращення в житті міста останніми роками не бачу. У центрі ще якось, а що робиться по дворах та околицях – це жах. Перед виборами заметушились, певно, відчувають, що треба людям чимось замилити очі.

Влучно дав відповідь на наше запитання Олексій:

– Вважаю, що зарплата керманичів міста повинна відповідати чомусь зробленому. А в нашому випадку є тільки «дай», а «на» – немає, тоді потрібно гнати в шию цих товаришів. Тим більше, що у президента України й то зарплата менша. Більшість опитаних полтавців не сумнівається, що прізвища нинішніх керманичів з коаліції Удовіченка й Шамоти найближчим часом не почує у міській владі, а в Полтаві таки буде наведений лад.