×

Запрошують взяти участь у Медіашколі

Проект “Підвищення рівня медіаграмотності в Полтавській та Луганській областях» впроваджується Полтавською філією Суспільної служби України за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews, запрошує журналістів, вчителів, бібліотекарів, студентів, молодіжних працівників, зацікавлених в отриманні знань з медійної грамотності та, які мають активну громадянську позицію та бажання створювати унікальний медійний контент щодо локальних проблем своїх спільнот.

Друзі! Майбутні громадянські журналісти та медіаволонтери!

Якщо ви згодні з тим, що в сучасному світі вміння аналізувати, оцінювати, перевіряти медійну інформацію, ідентифікувати дезінформацію, пропаганду, різновиди маніпуляцій тощо – одні з найважливіших; якщо ви намагаєтеся постійно вдосконалювати навички власного свідомого медіаспоживання та критичного мислення; якщо ви впевнені, що медіаграмотність – це must have сучасного українця; якщо готові поширювати знання з медіаграмотності у своїх спільнотах, покращувати навички громадян щодо визначення якісного медіаконтенту, сприяти зростанню суспільного попиту на якісну інформацію, цей проєкт саме для вас!

Ви отримаєте можливість пройти навчання в триденній Медіашколі в Полтаві; отримати спеціальні знання та навички щодо проведення заходів з медіаграмотності у своїх громадах (за допомогою тренерів скласти програму своїх майбутніх міні-воркшопів та відпрацювати навички проведення тренінгу); долучитися до створення спільноти медіаволонтерів та розвитку медіаволонтерського руху, який буде сприяти поширенню знань з медіаграмотності та зростанню суспільного попиту на якісну інформацію.

Ви вже бачите себе частинкою нашої майбутньої потужної медіаволонтерської команди?

Планована кількість учасників – 24 особи. Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах. Перевага надаватиметься жителям невеликих міст Полтавської та Луганської областей (зокрема, Лисичанськ, Станиця Луганська, Біловодськ, Старобільськ, Новоайдар, Попасна, Гадяч, Полтава, Чутове, Пирятин, Зіньків, Карлівка).

Підтвердження про участь у проєкті та запрошення на Медіашколу відібраним учасникам будуть надіслані 30 вересня 2019 року.  

Організаторами компенсуються витрати на проїзд, проживання в готелі та харчування.  

Контактний номер для додаткової інформації (066) 883-35-14.