×

Зарплати Шамоті виявилося замало – ще й премію б!

25 серпня в Полтавській міськраді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету та фінансів. На ньому присутні розглянули лише одне питання. Стосувалося воно винятково секретаря міськради Олександра Шамоти та передбачало його безпосереднє преміювання.

Особливо цікаво, що, на відміну від попередніх засідань, ця бюджетна комісія пройшла надто швидко та максимально ефективно – усе вирішилося буквально за кілька хвилин. Представники коаліції Шамоти та Удовіченка просто одностайно проголосували за включення цього питання до порядку денного на найближче сесійне засідання.

На думку очільника міського осередку «Батьківщини» Андрія Матковського, таке зухвале безчинство стало яскравим показником зневаги коаліції Шамоти-Удовіченка до звичайних полтавців. Адже, на його думку, мають бути встановлені чіткі межі зарплат чиновників, апетити яких дедалі зростають:

– Ми категорично проти цього. Адже складається
враження, що дехто в останні місяці не може «наїстися». Нині в місті пенсіонери отримують лише 2 тис. грн пенсії. А полтавці, що працюють, – близько 5-7 тис. грн, у той час як місцеві чиновники щомісяця отримують від 40 тис. грн і вище. До того ж, маючи змогу виписувати собі премії, вони зрештою отримують близько 60–80
тис. грн. Тож наша команда не підтримувала і не підтримуватиме в подальшому таке рішення. Однак, на жаль, нині наша фракція в меншості. Але можу гарантувати, що після виборів наша команда обов’язково ухвалить відповідне рішення. Зрештою ми зменшимо керівникам міста заробітні плати і премії, оскільки вони мають бути
справедливими і відповідати нинішнім заробітним платам у місті.
Підсумовуючи, Андрій Матковський зауважив, що йому соромно за таких полтавських керманичів.

За його словами, Олександр Шамота навіть не відпрацьовує своєї заробітної плати, не кажучи про премію. Проте Андрій Матковський переконаний, що незабаром полтавці зроблять свої висновки щодо діяльності полтавських керманичів і не допустять їхньої появи в наступній каденції міськради.