×

Затримано депутата Полтавської міської ради за підозрою в одержанні неправомірної вигоди

2 вересня, групою слідчих слідчого управління поліції області та слідчого відділу Полтавського районного управління поліції, за процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури та оперативного супроводження УСБУ в Полтавській області затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України депутата Полтавської міської ради.

Артем Родигін, т.в.о. начальника поліції Полтавщини зазначив: «Досудовим розслідуванням встановлено, що чиновник, діючи у змові з службовими особами одного з управлінь Полтавської міської ради вимагав та отримав неправомірну вигоду у розмірі 5000 доларів США за невжиття заходів щодо перешкоджання отриманню дозвільних документів по реконструкції нерухомого майна на території міста Полтави».
Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.


Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу особі, причетній до вчинення злочину, а також проводяться слідчо-оперативні дії з метою встановлення всіх причетних до вчинення злочину осіб.
За дане корупційне правопорушення кримінальний кодекс передбачає від п’яти до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.Відділ комунікації поліції Полтавщини(за матеріалами слідчого відділу ГУНП в Полтавській області)