×

Завдяки впровадженню системи спостереження «Безпечне місто» в Полтаві знизилась кількість вуличних злочинів та суттєво зросло їх розкриття

Сьогодні відбулася прес-конференція начальника Полтавського відділу поліції Сергія Бейгула та керівників територіальних підрозділів поліції Полтави. Тема заходу – результати роботи поліції міста за 10 місяців 2019 року.

Очільник поліції Полтави ознайомив журналістів з криміногенною обстановкою на території обслуговування та довів основні результати роботи поліції.

Зокрема, він повідомив про зниження кількості скоєних розбійних нападів, грабежів та крадіжок, вчинених на вулицях міста і збільшення відсотка розкриття даної категорії злочинів. На думку Сергія Бейгула, досягти цього вдалося багато в чому завдяки впровадженню у місті Полтава системи спостереження «Безпечне місто».
Начальники відділення поліції № 1 та № 2 міста Полтава Сергій Махно та Олександр Кравченко ознайомили журналістів з подробицями роботи підрозділів по розкриттю резонансних злочинів, які були скоєні на території районів міста. 

Відділ комунікації поліції Полтавської області © Офіційний сайт Національної поліції: https://pl.npu.gov.ua/news/pres-konferencziya/zavdyaki-vprovadzhennyu-sistemi-sposterezhennya-bezpechne-misto-v-poltavi-znizilas-kilkist-vulichnix-zlochiniv-ta-vdalos-suttjevo-zbilshiti-vidsotok-jix-rozkrittya-sergij-bejgul-nachalnik-poltavskogo-viddilu-policziji/