×

«Зе!Жінки» закликали полтавок дбати про своє здоров’я

Представниці руху «Зе!Жінки» закликали жительок Полтави бути уважними до свого здоров’я та пройти профілактичний огляд у мамолога.

Про це йшлося під час зустрічі прихильниць і депутаток партії «Слуга Народу», що пройшла в обласному партійному офісі.

Як повідомила лідерка руху «Зе!Жінки» в Полтаві, депутатка міської ради Катерина Бабіч, упродовж жовтня тривала акція «Рожевий місяць», що присвячена профілактиці раку грудей у жінок.

«Не має значення, що місяць завершується, адже ніколи не пізно подбати про своє здоров’я та відвідати лікаря, навіть якщо нічого не турбує», – зазначила вона.

Учасниця зустрічі, лікарка Неоніла Прилуцька розповіла, що Полтавщина – в десятці областей України за поширенням раку грудей, торік виявлено понад 460 випадків цього захворювання. На обліку перебувають понад 6 тис. жінок.

За її словами, жінки з профілактичною метою мають щороку відвідувати мамолога, аби бути здоровими та уникнути захворювання.

Учасниці зустрічі також обговорили напрямки діяльності руху «Зе!Жінки» в Полтаві, серед яких – безбар’єрний простір, запобігання насильству, відповідальне батьківство, питання гендерної рівності тощо. Крім цього, в Полтаві виокремлено ще один напрям діяльності – екологічні ініціативи й озеленення міста. Представниці руху також поспілкувалися щодо втілення можливих спільних проєктів.