×

Жителі Садів-2 просять проголосувати за проект встановлення багатофункціонального спортивного майданчика

Команда Андрія Матковського заохочує полтавську молодь до здорового способу життя

На реалізацію міської програми «Бюджет участі – 2019» запропоновані 103 великих та малих проєкти. Підтримати той, що сподобався, може кожен з полтавців, і це зробили вже понад 20 тисяч осіб. Нині є можливість проголосувати за проєкт №68, який передбачає створення сучасного багатофункціонального спортивного майданчика зі штучним покриттям у мікрорайоні Сади-2.

Жителі Садів-2 давно мріяли, щоб у них з’явилися гідні умови для гри у футбол, баскетбол та волейбол. Для цього і був створений проєкт, поданий до програми «Бюджет участі – 2019». Його автор – голова Шевченківської районної в місті Полтаві ради з команди Андрія Матковського Дмитро Задворкін. Він розповів, що цей проєкт масштабний та розрахований на 1 млн 400 грн.

– До нас постійно звертаються полтавці з проханнями облаштувати дитячі та спортивні майданчики, адже це спальний район і там існує нагальна потреба у створенні таких осередків. Нині деякі з тих, що вже є, перебувають у занедбаному стані. До цього подібний спортивний майданчик уже облаштували на вулиці Івана Мазепи, 32. Однак його для цілого району замало. Тому від імені жителів Садів-2 прошу підтримати проект №68.

Зі свого боку голова фракції у міській раді Андрій Матковський підкреслює, що облаштування сучасних спортивних майданчиків у кожному мікрорайоні міста – це одне із пріоритетних завдань його команди, адже лише у такий спосіб можна залучати нашу молодь до активних занять спортом:

– За нашою передвиборною програмою «Здорове місто» маємо створити такі умови, щоб у кожному районі нашого міста, на кожній вулиці молодь могла займатися улюбленим видом спорту. І тільки таким чином ми надамо юним полтавцям гідну альтернативу комп’ютерним іграм та гаджетам чи шкідливим звичкам. У такий спосіб пропагуємо здоровий спосіб життя та престижність спорту. Відтак усі майданчики, які ми будуємо, повинні відповідати сучасним вимогам. Тож закликаю всіх полтавців підтримати цей проєкт «Бюджету участі – 2019» із облаштування ще одного багатофункціонального майданчика для гри у футбол, баскетбол та волейбол з м’яким покриттям у мікрорайоні Сади-2.

У Полтаві за останні кілька років за ініціативи команди Андрія Матковського вже облаштували понад десяток різноманітних сучасних спортивних майданчиків. Поблизу Шевченківської районної у місті Полтаві ради вже більш ніж півроку функціонує сучасний осередок спорту для воркауту та баскетболу. Раніше на цьому місці були лише старі гойдалки. А тепер сюди з’їжджається молодь з усієї Полтави.

Нагадаємо, що за рік до відкриття цих спортивних майданчиків молодь звернулася до депутатів з команди Андрія Матковського з проханням облаштувати це місце для занять воркаутом, бо не мала змоги повноцінно займатися цим новим, але вже досить популярним видом спорту, адже для цього потрібне спеціальне спортивне приладдя.

Як проголосувати:

Проект №68 можна підтримати на сайті міської ради до 25 листопада.

А проголосувати можна:

– на сайті Полтавської міської ради, вкладка «Бюджет участі» (ідентифікація через BANK ID, у тім числі за допомогою системи Приват-24, електронно-цифрового підпису);

– у 17 бібліотеках міста;

– у приміщенні КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міськради;

– у терміналах ПриватБанку; Голосувати на дільницях мають змогу всі, хто має полтавську прописку та досягнув 14-річного віку. Для ідентифікації при собі потрібно мати паспорт.

Голосувати на дільницях мають змогу всі, хто має полтавську прописку та досягнув 14-річного віку. Для ідентифікації при собі потрібно мати паспорт.