×

Змагалися сім’ї захисників України

До Дня захисника України та Дня українського козацтва у спортивній залі Полтавського державного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка відбулося спортивне свято «Мама, тато, я – спортивна сім’я.» Участь у змаганнях узяли 26 родин військовослужбовців, поліцейських, учасників АТО та інших силових структур.

Начальник управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Бабенко привітала учасників змагань.

– Сьогодні ми продовжуємо традиції та проводимо сімейні змагання. Адже це чудова можливість провести вільний час зі своєю сім’єю цікаво та весело. Батьки ж на власному прикладі показують своїм дітям, що спорт корисний для здоров’я. Проведення таких змагань популяризує здоровий спосіб життя.

Відкриття змагань розпочалося веселою розминкою для всіх учасників. Організатори для учасників підготували цікаві естафети, у яких можна було проявити не тільки силу й спритність, а й винахідливість: «Козачок», «Стрибунці», «Пазл», «Смуга перешкод» та «Комбат».

За підсумком усіх конкурсів перемогу другий рік поспіль виборола родина Бойків (тато Євген, мама Марина, донька Поліна). Друге місце посіла родина Радьків (тато Юрій, мама Марія, донька Євгенія). Третє місце здобула родина Тривайлів (тато Андрій, мама Жанна, син Артем).

По закінченні спортивного турніру призерів та учасників нагородили подарунками від організаторів заходу. Ними виступили комунальний заклад «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Окрім того, найактивніші вболівальники змагань отримали солодкі подарунки.

Фото КЗ «Спорт для всіх»