×

Змістовний та корисний відпочинок у «Олімпійських надіях»

Днями у спортивному дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії» відкрили другу зміну. Майже 200 школярів заїхало на зміну набратися сил та весело провести час разом з товаришами. Щоб урочистості надовго запам’яталися дітлахам, для них та їхніх батьків керівництво підготувало цікаву концертну програму та художні виступи талановитої малечі.

Директор табору Тетяна Тодорюк з радістю розповіла про оновлення матеріально-технічної бази закладу та покращення житлових і санітарно-гігієнічних умов. За її словами, тут створено такий спортивно-оздоровчий осередок, де діти можуть цікаво та з користю провести свій літній час.


– Кожне відкриття – це незабутні емоції, адже працівники старанно готують «Олімпійські надії», аби гідно зустріти та оздоровити дітей. Дивлячись, з яким захопленням школярі розповідають батькам про табірне життя, розуміємо, що старання не були марними. Це вже 20-й літній сезон табору, тож приємно бачити, як покращується устаткування та з’являються нові будівлі для комфорту дітей та тренерів.


Привітати маленьких спортсменів приїхав і заступник найбільшої фракції у Полтавській міській раді Олександр Глазов. Він підкреслив, що унікальний заклад всебічно підтримується міською владою:
– За нашої каденції щороку з міського бюджету виділяються значні кошти на облаштування табору. Нині маємо гідні умови для оздоровлення та тренування дітей. У цьому році в «Олімпійських надіях» запровадили конвеєрну систему видачі їжі, тож відпочивальники можуть обирати ту страву з меню, яка найбільш до вподоби. Зазначу, що це єдиний в області табір, де діти харчуються за таким принципом.


Також Олександр Глазов зауважив, що хоч заклад і спортивного спрямування, але для школярів тут підготували немало сюрпризів, аби враження від літа були яскравими та феєричними. Так, на цій зміні започатковано нову традицію – холі-фестиваль, який тепер проводитимуть на кожному відкритті.


За фізичним розвитком юних спортсменів уважно стежать тренери з багаторічним досвідом. Тренер-викладач з вільної боротьби ДЮСШ №4 Сергій Макаренко вже десять років приїздить у табір.


– Щороку відділенням вільної боротьби відвідуємо табір, аби закріпити навички та відпочити у чудовій обстановці. Діти з радістю тренуються на свіжому повітрі та проводять вільний час на спортивних майданчиках, облаштованих згідно з європейськими стандартами. У новий навчальний рік вони йдуть сповнені сил та натхненні на нові досягнення, – розповідає Сергій.


Майже по всьому табору та навіть на річці проводить свої заняття тренер з черлідингу Анастасія Арканова. Разом із вихованцями вона третій рік поспіль відпочиває в «Олімпійських надіях». За її словами, табір став для неї приємним відкриттям, адже дозволив дівчаткам поєднувати спортивні збори та дозвілля на свіжому повітрі, що, безумовно, дає кращий результат.


Для Наталії Новкової та Маргарити Богдан відпочинок у таборі став своєрідним символом літа. Дівчата розповідають, що без «Олімпійських надій» навіть не уявляли, що можна наскільки круто поєднувати спорт з відпочинком.


– Разом з командою вже третій рік поспіль приїздимо сюди. Подобається, бо в таборі все облаштоване для комфортних занять спортом. Окрім цього, тут весело. Майже щодня ми гуляємо, купаємося в річці та танцюємо на дискотеці. Тут чудово, і на наступний рік я також хочу приїхати сюди.


Її подруга Маргарита найбільше всього у захваті від тренувань та ранкової розминки. Також їй подобається дружня та доброзичлива атмосфера. За її словами, відпочивати у колі однодумців та людей, які тебе завжди підтримають, – весело і круто.


Усі присутні на відкритті отримали позитивні емоції та незабутні враження, а для маленьких відпочивальників після святкового концерту відбувся холі-фестиваль.