×

ЗНО-2021: в Україні тестування з англійської мови склали більше 120 тисяч абітурієнтів

Тестування основної сесії ЗНО-2021 з англійської мови, яке відбулося вчора, 25 травня 2021 року, складали 129 073 осіб, що становить 88,2% від загальної кількості зареєстрованих. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

У Полтавській області склало 88, 20% від зареєстрованих абітурієнтів.

Як запевняє Міністерство освіти і науки України, тестування проходило з дотриманням всіх протиепідемічних заходів. 60 учасників ЗНО не були допущені до пунктів тестування через запізнення, відсутність документа, що посвідчує особу, 5 – через виявлені у них ознаки ГРЗ.

78 учасників припинили роботу над тестом дочасно через порушення процедури проведення ЗНО. Дотримання процедури тестування контролювали 68 громадських спостерігачів.

Найбільшу явку учасників на пункти тестування з-поміж регіонів – 91,12% – зафіксовано у Тернопільській області, найменшу – 82,95% – у Чернівецькій.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву.

Наступне тестування основної сесії ЗНО-2021 – з математики/математики (завдання рівня стандарту) – відбудеться 28 травня.