×

Золотий ланцюжок: прикраса, на яку не впливає час

Ланцюжки золоті відносяться до таких прикрас, які ніколи не виходять з моди. Такі коштовності можуть стати маленьким акцентом при створенні образу або яскраво підкреслити індивідуальність. Ланцюжок носять один або поєднують її в ансамблі з іншими елементами ювелірного гардероба.

Про те, як підібрати виріб, як доглядати за красою, як поєднувати його з одягом знають лише деякі власники шкатулки. Експерти Злато поділяться своїми спостереженнями і знаннями і допоможуть кожній представниці прекрасної статі бути на висоті.

Професійні тонкощі вибору і догляду

Золоті ланцюжки відрізняються довжиною, товщиною, способом плетіння. Тонкі прикраси (2-3 мм) вважаються ненав’язливим предметом і прекрасно поєднуються з кулонами, середні (4-5 мм) прекрасні в якості солітера, а масивні (6-20 мм) перетворюються в основний акцент образу. Відомо, що товщина прикраси говорить про тональності, а спосіб плетіння – про стиль образу.

Експерти рекомендують:

  • Під легкий жіночий наряд надягати тонкий виріб з мінімалістичним стилем.
  • Плетіння «Бісмарк» додасть брутальності ділового костюма.
  • Унісекс прикраси допоможуть зберегти нейтралітет між суворої класикою і фривольністю.

Золоті ланцюжки з алмазної огранюванням (при обробці благородного матеріалу частина ланки зрізається) виглядають більш яскраво і різко. За допомогою сучасної технології навіть найлаконічніші моделі стають більш ефектними.

Важливо! Місце, до якого доходить ланцюжок стає найпомітнішим і привертає погляди оточуючих. Якщо представниця прекрасної статі не бажає, щоб на нього звертали увагу, їй досить надіти ланцюжок іншої довжини.

Сучасні ланцюжки золоті умовно можна розділити на щоденні та святкові. Вибираючи коштовність на кожен день варто звертати увагу на гардероб, статуру і зріст власниці. Щоб візуально подовжити силует вибирають виріб, який лежить як мінімум на 5 сантиметрів нижче ключиць, або кулон витягнутої форми. І навпаки – жінкам з тонкою і довгою шиєю дуже йдуть короткі ланцюжки, що підкреслюють витонченість ліній. Як аксесуари «на вихід» підходять ажурні моделі, а ось в якості повсякденності прикраси золоті ланцюжки доцільно вибирати з міцним способом плетіння.

Майстри ювелірного мистецтва Злато рекомендують протирати прикраси з золота м’якою ганчіркою з мікрофібри, а раз на рік чистити їх в спеціалізованому центрі. Не варто захоплюватися народними способами догляду, адже від деяких з них благородний метал може втратити свій блиск.