×

Звалище сміття біля міського пологового будинку щодня зростає

Між Огнівкою та Юрівкою з’явилося несанкціоноване сміттєзвалище. Непотріб та будівельні відходи – поруч з проїжджою частиною, пологовим будинком, багатоквартирними та приватними будинками. Полтавці звернулися з цією проблемою до «ПВ».

Жителька міста Ніна Павлова каже, що територія перебуває в занедбаному стані і її зовсім не прибирають:

– За розведення сміття, вважаю, треба штрафувати. Поставили б тут хоч якийсь пост.

Незадоволені й інші полтавці, кажуть, що цьому сміттєзвалищу років зо три. Мамай як запустив територію, так вона донині й не прибирається.

– Таке нікуди не годиться. Куди дивляться Шамота і всі його товариші? Повисідали у міськраді без діла, а місто перетворюється на смітник. Чого не працює ЖКГ? Лише зарплати та премії собі виписують, – говорить Сергій Микитенко.

А Вікторія Хмелик зазначає, що в цьому місці збираються безхатьки:

– Це ж територія міста, і вона має бути чистою та впорядкованою. А ми бачимо антисанітарні умови. Чиновники не роблять свою роботу, тож мають звільнити
місце для тих, хто буде це робити належним чином.

Отримати коментарі у прес-служби міської ради нам не вдалося. Але колегам з інтернет-видання «ЗМІСТ» представник команди Удовіченка, заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко повідомив, що на весняно-літньо-осінній період доступ на цю територію закривають, щоб ніхто не викидав там сміття. Але тепер, щоб його звідти вивезти, потрібно понад 20 млн грн. Ідея чиновника, оскільки мова йде про перспективу забудови цієї території, полягає в тому, що нехай забудовник за власний кошт сам і прибирає. Справді господарський підхід до розв’язання проблем та покращення інвестиційного клімату в Полтаві. Коли ж таки це диво станеться, ніхто нині з чиновників не прогнозує..