×

Небезпечний шлях на роботу

У провулку Перспективному через відсутність дороги сотні людей щодня ризикують власним життям та здоров’ям

Уже кілька років працівники понад тридцяти підприємств вимушені діставатися до роботи дорогою, яка є суцільною ямою з щебенем, а подекуди навіть ґрунтівку. Через відсутність тротуарів кожного дня люди свідомо наражаються на смертельну небезпеку, йдучи вздовж проїжджої частини, оминаючи важкогабаритні авто та долаючи різноманітні перешкоди. Тож аби привернути увагу до своєї проблеми, вони звернулися до редакції «ПВ».

За словами генерального директора ТОВ «СПОРТЕК і К» Володимира Діденка, за понад 40 років експлуатації дорожнє покриття повністю вичерпало свій ресурс та наразі потребує негайного відновлення. Також він зазначив, що до цього часу поточний ремонт постійно виконували за власні кошти підприємств, які там знаходяться:

– З року в рік ми стукаємо у всі можливі двері та пишемо численні звернення до владних інстанцій, але, на жаль, безрезультатно. Відповідальні посадові особи не виконують свої прямі обов’язки щодо своєчасного ремонту та належного утримання дороги. Бездіяльність місцевої влади є основною причиною існуючої загрози припинення нашої підприємницької діяльності, що, як наслідок, потягне за собою втрату роботи для сотень людей. Нас постійно ігнорують, не пропонуючи жодного шляху розв’язання проблеми. Від імені представників місцевого бізнесу вимагаємо, щоб представники міської влади вийшли на відкритий діалог та здійснили конкретні кроки для остаточного вирішення цього питання.

Помічник керівника з питань управління підприємством Тетяна Куценко також розповідає що наприкінці цієї зими працівники вкотре звернулися до чиновників. У зверненні люди поскаржилися, що із таненням снігу рештки асфальтного покриття остаточно зруйнувалися:

– За сприятливої погоди це не так впадає у вічі, але, як тільки-но пройде дощ, дорога миттєво перетворюється на болото з багнюкою та залишками щебеню. Згодом на наші нарікання ми отримали листа, в якому йшлося, що програмою розвитку ЖКГ та благоустрою Полтави на 2019 рік фінансування на ремонт провулку Перспективний та вулиці Ковпака не передбачено. Нас знову кинули напризволяще і тепер ми з острахом чекаємо наступної зими, адже розуміємо, що самотужки нічого не зможемо вдіяти.

Із сумом працівники зазначають, що кожен з них працює на благо Полтави, щомісяця сплачуючи численні податки, які мають іти на покращення умов життя в громадян хоча б у таких повсякденних, але важливих питаннях.