×

Сміттєві баки на вулиці Небесної сотні роблять життя мешканців будинку нестерпним

Мешканці будинків №№2 та 4 на Небесної сотні вже кілька років вирішують питання з незаконним розміщенням сміттєвих баків. Аби привернути увагу до проблеми, вони звернулися до редакції «ПВ».

Так, Ігор Салінієкс (мешканець будинку №4) зазначає, що сміттєві контейнери розмістили прямо під вікнами. Тож із настанням літа через неприємний запах відходів перебувати у квартирі стає неможливо. Крім того, з сусіднього кафе та магазинів до баків зносять рештки їжі та продуктові відходи, що приваблює безхатченків та численних щурів.

– Ми із сусідами неодноразово зверталися до управління ЖКГ, але реакції на наші запити не отримали до цього часу, – скаржиться Ігор Салінієкс.

За словами Тетяни Черницької, досить часто хулігани підпалюють сміття в баках, дим від якого йде до помешкань через вікна та вентиляцію. Кілька разів полум’я було настільки сильним, що довелося викликати пожежників.

– Окрім цього, ми боїмося відпускати дітей без нагляду, особливо взимку. Поблизу баків постійно перебувають якісь підозрілі особи, які не тільки розкидають сміття та вживають спиртні напої, а ще й чіпляються до перехожих або влаштовують бійки.

Також жінка зауважила, що розмістити контейнери передбачалося в іншому місці, але туди відмовився заїжджати водій сміттєвоза.

Але мешканці будинків не втрачають надії, що їх почують та допоможуть розв’язати проблему. Адже, як і всі полтавці, вони хочуть жити в чистому та безпечному місті.